https://www.traditionrolex.com/28

IX EDYCJA "EKOMAJÓWKI"

13 maja 2024
IX EDYCJA
IX EDYCJA "EKOMAJÓWKI"

11 maja 2024 roku nasza Spółka, jak co roku wzięła udział w imprezie "EKOMAJÓWKA" zorganizowanej przez Miasto Oświęcim, która odbyła się w oświęcimskim "PARKU POKOJU". Tradycyjnie, już podczas imprezy uczestnicy mieli okazję odwiedzić liczne stoiska promocyjne lokalnych spółek miejskich, które oferowały gry, zabawy, quizy, warsztaty plastyczne, animacje dla dzieci i dorosłych oraz stoiska promujące produkty ekologiczne. Jedną z najciekawszych atrakcji była akcja „kwiaty za elektrograty”, gdzie każdy mieszkaniec Oświęcimia mógł wymienić niepotrzebny lub zużyty sprzęt elektroniczny na piękne, kolorowe kwiaty.

Dla uczestników imprezy wystąpił na scenie znany już nam Teatr „Kultureska” oraz zespół KU KU.

Na naszym stanowisku można było zagrać w grę, która polegała na segregacji odpadów. Uczestnik, który prawidłowo posegregował odpady, mógł wylosować podczas kręcenia tzw. „Kołem Fortuny” ciekawe nagrody. Można było wylosować różnego rodzaju gadżety z LOGO firmy, książki i gry o tematyce ekologicznej, różnego rodzaju rośliny i produkty spożywcze EKO. Pośród nagród znalazły się również gadżety i produkty od sponsorów. Dla najmłodszych czekały balony i słodkości.

Ponadto na naszym stoisku odbyła się zbiórka darów dla „Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „KAMYCZEK” w Oświęcimiu, które od 01.01.2024r. nasza Spółka obsługuje.


Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Oświęcimia, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko! Dziękujemy za dary na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „KAMYCZEK” w Oświęcimiu.


DO ZOBACZENIA ZA ROK!


Dziękujemy również firmom, które przygotowały niektóre nagrody:

Piekarnia PISKOREK Sp. z o.o Sp. k.

Hash s.c. Sklep i serwis komputerowy

Plantpol Sp. z o.o.