VI EDYCJA EKOMAJÓWKI ZA NAMI

13 czerwca 2019
VI EDYCJA EKOMAJÓWKI ZA NAMI

VI EDYCJA „EKOMAJÓWKI”

24 maja br. nasza Spółka po raz kolejny wzięła udział w imprezie ekologicznej „EKOMAJÓWKA” zorganizowanej przez Miasto Oświęcim. Na Placu Pokoju w EKO-PASAŻU można było odwiedzić stoiska firm działających w sektorze ekologicznym, m. in.: pszczelarzy, twórców eko-biżuterii, producentów i sprzedawców zdrowej żywności, producentów kwiatów i krzewów, a także stoiska Spółek Miejskich: Składowiska Odpadów Komunalnych, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej oraz wspólnego stoiska Zakładu Usług Komunalnych i Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych. Podczas imprezy nie zabrakło także występów teatralnych, pokazów tańca, tresury psów, dmuchańcy i warsztatów plastycznych dla dzieci.

Wydarzenie, któremu sprzyjała piękna pogoda, stworzyło okazję do spędzenia miło czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz do pozbycia się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w akcji „KWIATY ZA ELEKTROGRATY”. Mieszkańcy za przyniesiony zużyty sprzęt otrzymali jednoroczne kwiaty.

Na naszym stanowisku zachęcaliśmy dorosłych i dzieci do dbałości o środowisko i poczucie odpowiedzialności za odpady komunalne, które wytwarzamy, poszerzaliśmy wiedzę na temat prawidłowej segregacji odpadów. W przeprowadzonym konkursie „Koła Fortuny” o tematyce ekologicznej mieszkańcy mogli wygrać ciekawe nagrody zasponsorowane przez firmy działające na terenie powiatu oświęcimskiego. Każdy odwiedzający nasze stanowisko otrzymał kupon i brał udział w losowaniu kwiatów i krzewów do ogrodu. Wrażeń i emocji nie brakowało.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Oświęcimia, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem za rok!

Dziękujemy również firmom, które przygotowały nagrody:

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Urząd Miasta Oświęcim

Resort Molo

TH Unia Oświęcim

Oświęcimski Sport

Planpol Sp. z o.o.

HASH S.C. Sklep i serwis komputerowy

Agena 24

Barber SHOP Łukasz Lasek

Fabryka Maszyn i Urządzeń Omag Sp. z o.o.

Gaba Olearczyk - zakład kosmetyczny

Hurtownia Zabawek „Feliks 2”

IMPULS Piotr Ryszka

Joy Factory

Kula Hula

Lokalny Rzeźbiarz Watychowicz

Max - Led

Park Family Fun

Planet Cinema

SK MOTO Seweryn Klęczar

Sklep SMAKOSZ

Tomex

Urson. Autoryzowany dealer ciągników CASE IH & STEYR