VII EDYCJA "EKOMAJÓWKI"

31 maja 2022
VII EDYCJA

VII EDYCJA "EKOMAJÓWKI"


28 maja 2022 roku nasza Spółka po 2-letniej przerwie ponownie wzięła udział w imprezie "EKOMAJÓWKA" zorganizowanej przez Miasto Oświęcim. Tym razem odbyła się ona w nowym miejscu, jakim jest "PARK POKOJU". Podczas imprezy można było pozbyć się "elektrogratów" w zamian za kolorowe kwiaty. Impreza ta bowiem promuje przede wszystkim ekologię, jaką jest między innymi segregacja odpadów. Dla najmłodszych przygotowano: dmuchańce, malowanie twarzy, animacje, warsztaty plastyczne, quizy, pokazy tańca oraz pierwszej pomocy. Nie zabrakło również Teatru Kultureska z Krakowa, który przedstawił interaktywny Spektakl ekologiczny pt. "Bukiet talentów".

W Parku Pokoju oprócz Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych można było odwiedzić stoiska Spółek Miejskich: Zakładu Usług Komunalnych, Składowiska Odpadów Komunalnych, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Na naszym stanowisku zapewnialiśmy świetną zabawę, podczas kręcenia tzw. "Kołem Fortuny", za pomocą którego losowało się ciekawe nagrody. Można było wylosować różnego rodzaju gadżety z LOGO firmy, książki i gry o tematyce ekologicznej, różnego rodzaju rośliny i produkty spożywcze EKO. Dla najmłodszych czekały kolorowanki o ekologii, balony i słodkości. Nikt nie odchodził z pustymi rękoma.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Oświęcimia, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko!
DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Dziękujemy również firmom, które przygotowały niektóre nagrody:

Piekarnia PISKOREK Sp. z o.o Sp. k.
Agena 24
Hash s.c. Sklep i serwis komputerowy
Plantpol Sp. z o.o.
MAX-LED